EuCO

euco_logo_new

LIDER RYNKU ODSZKODOWAŃ

KIM JESTEŚMY?

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) to największa w Polsce i Europie Środkowej firma, która pomaga osobom poszkodowanym w  wypadkach i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia.

Grupa Kapitałowa EuCO działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. EuCO prowadzi efektywny system sprzedaży wysokiej jakości usług za pośrednictwem wyspecjalizowanej sieci agentów.  Od 2010 roku jest spółką notowaną na głównym parkiecie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Pomogliśmy już ponad 200 tysiącom osób, które powierzyły nam dochodzenie swoich roszczeń odszkodowawczych i uzyskaliśmy dla nich ponad 1,5 mld złotych odszkodowań.

EuCO jest firmą docenianą z licznymi nagrodami, jest członkiem Business Center Club, Executive Club, Polskiej Rady Biznesu oraz Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Jest także laureatem licznych nagród, m.in. Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Gepard Biznesu, Fair Play, Solidna Firma, Firma Równych Szans, Filantrop, Efektywna Firma, Lider Rynku, Dolnośląski Gryf. Spółka została także trzykrotnie nagrodzona Medalem Europejskim przyznanym przez Bussines Centre Club.

EuCO KREATOREM BRANŻY ODSZKODOWAWCZEJ

Każdy ma pełne prawo do walki o należne mu odszkodowania. Zwracamy uwagę, że wszyscy poszkodowani w wypadkach oraz ich bliscy mogą liczyć na wsparcie silnej organizacji, która będzie bronić ich interesów – w skutecznej konfrontacji z Towarzystwami Ubezpieczeń.

EuCO kreuje unikalne i nowe rozwiązania, które uplasowały spółkę na pozycji lidera w Europie Wschodniej. Zbudowaliśmy największą w Europie Środkowo-Wschodniej sieć sprzedaży agencyjnej. To EuCO zdecydowało, że będzie reprezentować klientów przed sądami, zaczęło kreować nowe usługi takie jak: likwidację szkód rzeczowych, zadośćuczynienia za szkody osobowe, pozwy zbiorowe.

Działania Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. kształtują rynek odszkodowan w Polsce, a nawet zmieniają prawo i jego wykładnię oraz orzecznictwo sądowe, dzięki czemu w naszym kraju wzrasta wysokość wypłacanych odszkodowań. W 2015 roku polska edycja prestiżowego magazynu Bloomberg Businessweek przyznała Krzysztofowi Lewandowskiemu, Prezesowi Zarządu EuCO, tytuł Najlepszego Menedżera za stworzenie od podstaw nowej branży na polskim rynku.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

EuCO przywiązuje znaczną uwagę do społecznej odpowiedzialności biznesu. W 2008 roku została stworzona Fundacja EuCO Dzieciom. W zakresie działalności charytatywnej EuCO wspiera instytucje zdrowia publicznego poprzez dostarczanie sprzętu medycznego, działa na rzecz osób niepełnosprawnych oraz innych organizacji niosących pomoc potrzebującym. EuCO jest jednym z najchojniejszych darczyńców Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za co firma została uhonorowana przez Jurka Owsiaka Medalem 15-lecia WOŚP. Wspieramy także Olimpiady Specjalne Polska. EuCO był głównym sponsorem reprezentacji Polski na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Los Angeles 2015 oraz sponsorem IX Ogólnopolskich Igrzysk Zimowych Olimpiad Specjalnych Zakopane/Białystok 2016.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. wspomaga również domy dziecka i inne organizacje pożytku publicznego. Beneficjentami EuCO są, między innymi: Uczniowski Klub Sportowy UKS 9, Dom Małego Dziecka w Jaworze
, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Legnicy, Dom Dziecka pw. Matki Boskiej Częstochowskiej Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety, Fundacja „PASJE”, Fundacja „Iskierka”, Stowarzyszenie „Uśmiech Dziecka”, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodziców Osób z Upośledzeniem Intelektualnym „Jutrzenka”, Stowarzyszenie „Złota Cooltura”, Legnicki Klub Oyama Karate

NASZE WARTOŚCI TO:

SZACUNEK
Dzięki sprawnej organizacji pracy, każdą osobę, którą obsługujemy traktujemy z należnym szacunkiem. Pracujemy z Ludźmi i dla Ludzi.

TROSKA
Naszym najważniejszym celem jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym i troska o to, aby odszkodowanie i zadośćuczynienie za Ich cierpienia były najwyższe z możliwych.

PROFESJONALIZM
Sprawy składane na nasze ręce prowadzone są przez zespół specjalistów z Kancelarii Radców Prawnych EuCO.
Nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte także na rynkach międzynarodowych uczy, że sprawne negocjacje ekspertów EuCO z Towarzystwem Ubezpieczeniowym wystarczą często aby zwiększyć wysokość wypłaconego odszkodowania nawet o kilka tysięcy procent w stosunku do pierwotnej propozycji składanej przez TU. W tych przypadkach, w których negocjacje nie wystarczą, nasi prawnicy kierują sprawy do sądu, wywalczając w nim korzystne dla poszkodowanych wyroki.

HISTORIA FIRMY

Historia Europejskiego Centrum Odszkodowań SA to przykład  konsekwentnego działania, którego podstawą jest dopasowanie świadczonych usług do potrzeb i wymagań naszych Klientów:

  • 22 listopada 2004 powstaje EuCO Sp. z o.o. w Legnicy
  • 7 lipca 2006 rozpoczyna swoją działalność Kancelaria Radców Prawnych EuCO
  • 22 października 2007 – Działalność rozpoczyna Fundacja “EuCO Dzieciom”
  • 29 maja 2008 powstaje Evropskie Centrum Odskodneho w Republice Czeskiej – pionierska inwestycja polskiej firmy w Czechach
  • 1 lipca 2010 firma przekształca się w Europejskie Centrum Odszkodowań Spółka Akcyjna
  • Od 29 grudnia 2010 roku Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. znajduje się w elitarnym gronie spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • 20 września 2010 powstaje Spółka na Węgrzech – Európai Kártérítési Ügyintéző Központ Kft.
  • 5 sierpnia 2011 powstaje Spółka na Słowacji – Európske Centrum Odškodnenia s.r.o.
  • listopad 2012 powstaje Spółka w Rumunii- Centrul European De Despagubiri SRL z siedzibą w Bukareszcie.

Permanentny rozwój jest wpisany w działalność firmy, dlatego stale podejmujemy nowe inicjatywy i rozszerzamy zakres świadczonych usług, a to przekłada się na najwyższe kwoty odszkodowań uzyskane dla naszych klientów.

MISJA FIRMY

Oferować najwyższą jakość usług, kierując się wyłącznym dobrem Klienta.
Naszą misją jest niesienie pomocy prawnej i finansowej osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków.
Misję tę realizujemy poprzez uzyskiwanie jak największych odszkodowań zdrowotnych od firm ubezpieczeniowych w kraju i zagranicą.

Więcej na www.euco.pl

Znajdź nas na Facebook’u

Potrzebujesz pomocy?

503-784-586

t.ostromecki@euco.pl

Potrzebujesz auto zastępcze?

Skontaktuj się z nami: 503-784-586