O nas

TOMASZ OSTROMĘCKI –  Dyrektor Regionalny Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A., związany z firmą od 2013r. Zanim rozpocząłem pracę dla Europejskiego Centrum Odszkodowań, osobiście korzystałem z uslug EuCO będąc poszkodowanym w wypadku samochodowym. Otrzymałem kompleksową i profesjonalną pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania i wiem jak w tych trudnych chwilach po wypadku, niezmiernie ważne jest skorzystać z usług osób, które pomogą, które mają odpowiednią wiedzę i kompetencje oraz empatię.

Wraz ze sztabem najlepszych specjalistów, referentów i prawników pomagam osobom poszkodowanym w wypadkach i ich rodzinom uzyskać należne odszkodowanie z towarzystw ubezpieczeniowych. Moja praca to moja pasja. Chcę zmieniać świat na lepsze. Moje indywidualne doświadczenie w pracy dla Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. do maja 2016r. przedstawia się następująco:

doświadczenie w liczbach

W swej pracy kieruję się profesjonalizmem, cały czas się dokształcając oraz najwyższą jakością obsługi, bo wiemy jak trudne chwile przechodzi się będąc poszkodowanym w wypadku lub tracąc bliską osobę.

Znajdź nas na Facebook’u

Potrzebujesz pomocy?

503-784-586

t.ostromecki@euco.pl

Potrzebujesz auto zastępcze?

Skontaktuj się z nami: 503-784-586